Bosch KIN96ADC0 - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Bosch KIN96ADC0
Zabudovateľná XL chladnička
Získajte viac priestoru vďaka extra výške!
Je vaša chladnička zaplnená do posledného centimetra? Naša zabudovateľná XL chladnička váš problém hravo vyrieši! S 11 % extra objemom v porovnaní so štandardnými zabudovateľnými chladničkami s mrazničkou vám už nikdy nebude chýbať miesto. Jej extra vysoký dizajn vám toho umožní uložiť ešte viac bez zabratia ďalšieho priestoru. Už žiadne preplnené police, len väčší priestor pre vaše obľúbené jedlá a nápoje.
Energetická účinnosť trieda C
Šetrite s triedou energetickej účinnosti C.
Trieda energetickej účinnosti C je zárukou značnej úspory energie bez kompromisov z hľadiska spoľahlivého chladiaceho výkonu. Môžete sa spoľahnúť, že táto chladnička uchová vaše potraviny v najlepšej kvalite a spotrebuje pri tom menej energie v porovnaní s nižšími triedami.
Made in Germany
Made in Germany: spoľahlivá kvalita.
Chladiace a mraziace spotrebiče vyrobené v Nemecku sú zárukou kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
VitaFresh XXL <0 °C>
Mimoriadne veľký priestor pre čerstvé potraviny.
Priestranný systém VitaFresh XXL <0 °C> ponúka ideálne skladovacie prostredie pre čerstvé potraviny. Pri mäsových výrobkoch či rybách udržuje nižšiu teplotu, zatiaľ čo priehradka s reguláciou vlhkosti zachová ovocie a zeleninu skutočne čerstvé.
No Frost
Už žiadne odmrazovanie vašej mrazničky.
Rovnomerná cirkulácia suchého, studeného vzduchu v celom interiéri mrazničky zabraňuje tvorbe ľadu. V dôsledku toho sa na zadnej stene alebo zásuvkách mrazničky netvorí ľad. No Frost ponúka maximálne pohodlie, pretože už nikdy nemusíte mrazničku odmrazovať.
Inteligentný kompresor
Inteligentná invertorová technológia.
Inteligentná invertorová technológia nepretržite prispôsobuje teplotu v spotrebiči vnútorným a vonkajším teplotným podmienkam. Vždy pracuje pri optimálnej rýchlosti a veľmi efektívnym spôsobom udržuje stabilnú teplotu.
Freezer Light
Dokonale nasvietené mrazené potraviny.
Vďaka funkcii Freezer Light od spoločnosti Bosch bude vaša mraznička dokonale osvetlená, pričom svetlo je pri vysunutí priehradok nasmerované priamo dovnútra. V nasvietenej mrazničke už žiadne mrazené potraviny neprehliadnete a nájdete ich behom pár sekúnd. Ak je váš spotrebič vybavený funkciou Home Connect, môžete si v aplikácii Home Connect dodatočne aktivovať funkciu ambientného svetla a prispôsobiť si intenzitu svetla podľa potrieb.
Trieda hlučnosti B (30–35 dB)
Užite si nízku hlučnosť.
Hlučná chladnička môže narušiť pokojný chod vašej domácnosti. Naša chladnička s nízkou hlučnosťou s triedou hlučnosti B (30–35 dB) zaisťuje tichú prevádzku a neruší vás pri každodenných činnostiach. Odteraz si posedenia v kuchyni či rozhovory s rodinou alebo priateľmi môžete vychutnávať úplne nerušene. Naša chladnička premení vašu domácnosť na oázu pokoja, kde budete radi relaxovať.
Dvere SoftClose
Zakaždým jemné zatvorenie.
Užite si pohodlie v podobe systému SoftClose s tlmeným dovieraním. Vďaka tejto technológii sa dvere chladničky zatvoria jemne a potichu, keď dosiahnu uhol 20°, čím uľahčujú manipuláciu a poskytujú maximálne pohodlie. Rozlúčte sa s otravným zvukom búchania dverí chladničky a vychutnávajte si pokojnú a tichú atmosféru v kuchyni.
Držiak na fľaše
Fľaše skladujte bezpečne a pohodlne.
Dômyselné riešenie na ukladanie veľkých aj malých fliaš a plechoviek, vďaka ktorému bude všetko na svojom mieste. Vaše fľaše budú bezpečne uložené a vždy po ruke – pretože kvalita znamená premyslené detaily, ktoré uľahčujú a spríjemňujú každodenný život.
Cool Airflow
Konštantná teplota pre ešte viac čerstvosti.
Nerovnomerné teploty v chladničke môžu výrazne ovplyvniť chuť a životnosť jedla.Vďaka funkcii Cool Airflow sú vlhkosť a teplota rozložené rovnomerne, takže vaše potraviny zostanú čerstvé.
Poličky z bezpečnostného skla
Stabilita pre skladovanie.
Všetky poličky z bezpečnostného skla sú vyrobené z extra silného skla odolného voči rozbitiu. Už sa nemusíte báť uložiť v chladničke ťažšie potraviny, ako napríklad melóny, či veľké hrnce. Navyše sa veľmi ľahko čistia.
LED osvetlenie
Dokonale nasvietené potraviny.
S LED osvetlením už v chladničke nič neprehliadnete. Energeticky úsporné LED diódy s dlhou životnosťou jasne a rovnomerne osvetľujú celý interiér, takže vášmu oku nič neunikne. Ak vaša chladnička podporuje technológiu Home Connect, LED osvetlenie môžete ovládať aj prostredníctvom aplikácie. Jednoducho ho zapnite alebo vypnite pomocou mobilného zariadenia alebo upravte jas podľa potrieb. Nedovoľte, aby vám slabé osvetlenie zatienilo výhľad – vylepšite svoju chladničku LED osvetlením ešte dnes.
Funkcia super mrazenia
Chráni mrazené potraviny pred rozmrazovaním.
Po vložení nových potravín do mrazničky sa zvyšuje vnútorná teplota, čo môže spôsobiť rozmrazovanie a stratu chuti. Funkcia super mrazenia sa postará o rýchle zmrazenie čerstvo vložených potravín a tým zabráni rozmrazeniu ostatných potravín vnútri mrazničky. S cieľom predísť plytvaniu energiou sa spotrebiče s automatickou funkciou zmrazovania po dosiahnutí požadovanej teploty prepnú späť do bežnej prevádzky. Mrazené potraviny si tak uchovávajú svoju chuť, a to aj pri vkladaní nových potravín.
Funkcia super chladenia
Chladnička, ktorá vie, ako sa ochladiť.
Skôr než sa vyberiete na nákup, môžete na krátky čas znížiť teplotu v chladničke pomocou funkcie super chladenia. Čerstvo nakúpené potraviny sa tak budú tešiť optimálnej teplote. Teplotu znížite jednoduchým stlačením tlačidla (2 °C na najnižšej úrovni). Aby ste predišli nadbytočnej spotrebe energie, funkcia sa automaticky prepne na pôvodnú po približne 6 až 15 hodinách. Ak je váš spotrebič navyše prepojený, funkciu super chladenia môžete nastaviť pomocou aplikácie Home Connect.
Alarm otvorených dverí
Ak zabudnete zavrieť dvere, upozorní vás alarm.
Výstražný signál vás upozorní na nesprávne zatvorené dvere. Tým sa zabráni plytvaniu potravinami a energiou. A ak je vaša chladnička vybavená systémom Home Connect, upozornenie sa môže odoslať priamo do vášho mobilného telefónu prostredníctvom aplikácie Home Connect.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1935 mm |
| Rozmery – šírka: | 558 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 548 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 34 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 8 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Ukazovateľ teploty: | LED kontrolky |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | C |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 147 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 11 hod. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit