Bosch HGV 745250 - Sporák kombinovaný
Pr. č.: 17116
Popis produktu Bosch HGV 745250
Parametre produktu
Prevedenie
| Typ sporáka: | Kombinovaný |
| Varná doska: | Plynová |
| Rúra: | Elektrická |
| Vnútorný objem rúry: | 58 l |
| Rozmery – výška : | 85 cm |
| Rozmery – šírka : | 60 cm |
| Rozmery – hĺbka : | 60 cm |
| Povrch varnej dosky: | nerez |
| Materiál interiéru : | hladký smalt GranitEmail |
| Farba sporáku: | nerez |
Napájanie
| Napájanie : | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Počet programov: | 8 |
| Výkon jednotlivých varných zón: |
vpredu vľavo: silný horák 3,0 kW vzadu vľavo: normálny horák 1,7 kW vzadu vpravo: normálny horák 1,7 kW vpredu vpravo: úsporný horák 1,0 kW |
| Spôsoby pečenia (programy): |
horný/spodný ohrev spodný ohrev cirkulačný gril rozmrazovanie vario-velkoplošný gril vario-maloplošný gril stupeň pre pizzu teplovzdušný ohrev |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač : | nie |
| Funkcie pečenia: | Gril, Teplovzdušné pečenie, Multifunkčné pečenie |
| Ďalšie funkcie: |
detská poistka termoelektrická poistka plameňa zadná stena s katalytickým čistením |
| Počet varných zón: | 4 plynové horáky |
Výbava
| Počet mriežok : | 2 smaltované mriežky |
| Plechy : |
1x smaltovaný plech 1x univerzálna panvica |
| Rošt : | áno |
| Vrchný kryt : | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | výškovo nastaviteľné nožičky sporáku |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit