Bosch BBHMOVE1 - Akumulátorový vysávač
Pr. č.: 16915
Popis produktu Bosch BBHMOVE1
Parametre produktu
Vysávanie
| Možnosti vysávania: | Iba na suché vysávanie |
| Objem nádoby na prach: | 0.3 l |
| Umývateľný filter: | áno |
| Regulácia sania: | nie |
| Cyklónové vysávanie: | áno |
| Maximálna hlučnosť: | 76 dB |
| Funkcia vyfukovania: | nie |
Napájanie
| Napätie akumulátorov (celkové): | 14.4 V |
| Indikácia nabitia: | nie |
| Nabíjací stojan: | áno |
| Sieťový adaptér: | nie |
| Typ akumulátorov: | NiMh |
Príslušenstvo
| Závesné oko: | nie |
| Závesný držiak: | nie |
| Kefový nástavec: | áno |
| Ohybný štrbinový nástavec: | nie |
Prevedenie
| Typ rukoväte: | Plastová rukoväť |
| Farba: | Biela |
Ostatné
| Ďalšie parametre: | Vysávač dva v jednom, sklopné madlo,Rozmery (VxŠxH): 113 x 25,5 x 20 cm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit