Black & Decker KD 975KA - Pneumatické kladivo
Pr. č.: 16395
Popis produktu Black & Decker KD 975KA
Parametre produktu
Napájanie
| Výkon: | 710 W |
Funkcie
| Otáčky naprázdno: | 980 ot./min. |
| Energia úderu: | 1.8 J |
| Počet úderov za minútu: | 0 - 5180 |
| Max.priemer úderu (drevo): | 30 mm |
| Max.priemer úderu (kov): | 13 mm |
| Max.priemer úderu (stena): | 22 mm |
| Chod: | Pravý, Ľavý |
| Prídavná rukoväť: | Áno |
| Hĺbkový doraz: | Áno |
| Kufrík: | Áno |
| Príklep: | Áno |
| Popis: | Pneumatické kladivo |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit