BISI BI vystavený kus - nočný stolík 36,5x38x29,5cm s jednou zásuvkou a poličkou biely
Popis produktu BISI BI vystavený kus
jednoduchý nočný stolík BISI s jednou zásuvkou a poličkou. Je vhodný ako praktický doplnok do každej spálne.
Stolík je vyrobený z fóliovanej DTD v bielej farbe o rozmeroch (ŠxVxH): 36,5x38x29,5 cm.
Parametre produktu
Rozmery a hmotnosť
| Výška: | 38 cm |
| Śírka: | 36.5 cm |
| Hĺbka: | 29.5 cm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
Charakteristika
| Materiál: | Laminovaná DTD |
| Farba korpusu: | Biela |
| Farba prednej plochy: | Biela |
| Zásuvka: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit