BenQ MW809ST - Projektor
Pr. č.: 153668
PN: 9H.JGN77.13E
Popis produktu BenQ MW809ST
Projektor DLP, 3D, nat. XGA 1024x768, max. WUXGA 1920x1200 (16:10), 3000 Im, 20000: 1, HDMI, D-SUB, USB, mini USB, RS232.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 5000 hodín |
| Rozmery -šírka: | 296 mm |
| Rozmery - výška: | 120 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 239 mm |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 33 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 3000 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 4:3, 16:10 |
| 3D ready: | Áno |
| Kompresné rozlíšenie (podporované): | WUXGA 1920x1200 |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | XGA (1024x768) |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | 1x |
| VGA (počítačový) vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 1x |
| S-video vstup: | nie |
| LAN (RJ-45): | nie |
| VGA výstup: | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit