BenQ MS504 - Projektor
Popis produktu BenQ MS504
Systém projekcie
DLP
Prirodzené rozlíšenie
SVGA (800 x 600)
Jas*
3000 ANSI Lumens
Kontrastný pomer
13,000:1
Počet zobraziteľných farieb
1.07 Billion Colors
Objektív
F= 2.56-2.8, f= 21-23.1 mm
Aspect Ratio
Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)
Projekčný pomer
1.86 - 2.04 (53"@ 2 meters)
Veľkosť obrazu (uhlopriečka)
30"-300"
Pomer zoomu
1.1:1
Typ lampy
190W
Korekcia lichobežníkového skreslenia
1D, Vertical ± 40 degrees
Posunutie projekcie
120% ±5%
Podporované rozlíšenie
VGA (640 x 480) to UXGA (1600 x 1200)
Horizontálna frekvencia
15 - 102KHz
Vertikálny snímkový kmitočet
23 - 120Hz
Rozmery (Š × V × H)
283 x 95 x 222 mm (w/ feet)
283 x 88.7 x 222 (w/o feet)
Kompatibilita s HDTV
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kompatibilita s videosystémami
NTSC, PAL, SECAM
Hmotnosť
1.8kg (3.96lbs)
Hlučnosť
33 / 28 dBA (Normal / Economic mode)
Zdroj energie
AC100 to 240 V, 50 to 60 Hz
Príkon
270W (Normal), 220W (Eco) Standby <0.5W
Jazyky OSD menu
Arabic / Bulgarian / Croatian / Czech / Danish / Dutch / English / Finnish / French / German / Greek / Hindi / Hungarian / Italian / Indonesian / Japanese / Korean / Norwegian / Polish / Portuguese / Romanian / Russian / Simplified Chinese / Spanish / Swedish / Turkish / Thai / Traditional Chinese (28 Languages)
Režimy obrazu
Dynamic / Presentation / sRGB / Cinema / User 1 / User 2
Príslušenstvo (štandardné)
Remote Control w/ Battery
Power Cord (by region)
Quick Start Guide
Warranty Card (by region)
VGA (D-sub 15pin) Cable
Accessories (Optional)
Spare Lamp Kit
Ceilling Mount
3D Glasses
Carry bag
Rozhranie
Computer in (D-sub 15pin) x 2 (Share with component)
Monitor out (D-sub 15pin) x 1
Composite Video in (RCA) x 1
S-Video in (Mini DIN 4pin) x 1
Audio in (Mini Jack) x 1
Audio out (Mini Jack) x 1
Speaker 2W x 1
USB (Type Mini B) x1 (Download & page/down)
RS232 (DB-9pin) x 1
IR Receiver x1 (Front)
Lamp Mode (Normal / Economic / SmartEco / LampSave)
4500 / 6000 / 6500 / 10000 hours
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 6000 hodín |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Spotreba pri prevádzke: | 270 W |
| Rozmery -šírka: | 283 mm |
| Rozmery - výška: | 95 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 222 mm |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hlučnosť: | 33 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 3000 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 4:3 |
| 3D ready: | Áno |
| Kompresné rozlíšenie (podporované): | VGA (640x480) až UXGA (1600x1200) |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | SVGA (800x600) |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | Nie |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| RCA (cinch) audio stereo vstup: | Nie |
| RCA (cinch) audio stereo výstup: | Nie |
| HDMI vstup: | Nie |
| VGA (počítačový) vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 1x |
| S-video vstup: | áno |
| LAN (RJ-45): | nie |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit