BEKO HSA 24530 - Mraznička truhlicová
Pr. č.: 17052
Popis produktu BEKO HSA 24530
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Truhlicová |
| Čistý objem : | 230litrov |
| Rozmery - výška: | 86 cm |
| Rozmery - šírka: | 110 cm |
| Hmotnosť: | 47 kg |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | nie |
| Rozmery - hĺbka: | 72 cm |
| Hlučnosť: | 41 dB |
Mrazenie
| Zmrazovacia kapacita : | 12 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 67 hod. |
| Rýchlomrazenie: | nie |
Funkcie
| No frost systém: | nie |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | nie |
| Vypínač: | nie |
Vybavenie
| Priestor na ľadové kocky: | nie |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Automatické odmrazovanie: Áno Drátené koše: 2 indikátor zapnutia nastaviteľné nožičky drôtené košíky uzamykateľné veko osvetlenie vnútra 4 kolieska |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit