BEKO HIMG64223SX nerez - Varná doska
Pr. č.: 16883
Popis produktu BEKO HIMG64223SX nerez
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Nerez |
| Rozmery - výška: | 10 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 51 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 58 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Typ mriežky: | Oceľové |
| Rozdelenie horákov : |
Priemer (mm) a výkon (W) - L predný: 1750 W Priemer (mm) a výkon (W) - P predný: 1000 W Priemer (mm) a výkon (W) - L zadný: 2900 W Priemer (mm) a výkon (W) - P zadný: 1750 W |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Zapaľovanie: Integrované zapaľovanie v tlačidle pre jednoduché a pohodlné zapálenie horákov. Rýchle a ľahké čistenie Rýchle a ľahké čistenie: Vzhľadom k tomu, že povrch varnej dosky sa nezahrieva, vyliate potraviny sa nepripália - dosku bude oveľa ľahšie udržať čistú. Bezpečnostná poistka Bezpečnostná poistka: S cieľom zvýšiť bezpečnosť, sporáky a varné dosky BEKO používajú automatické vypnutie prívodu plynu pri zhasnutí plameňa. Jedná sa o štandardnú funkciu pre všetky plynové spotrebiče BEKO. |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Trysky na propán-bután: Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit