BEKO DSS6832X - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 16861
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu BEKO DSS6832X
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 45 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54.8 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
Sušenie a programy
| Teploty: | 6 |
| ECO program (teploty): | Eco 50 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Intenzívny progam (teploty): | Intensive 70 |
| Express program (teploty): |
Mini 30 Quick and Clean |
| Programy umývania: |
Active Wash BabyProtect |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9litrov |
| Spotreba energie: | 0.91 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Hlučnosť: | 47 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Funkcie: |
Program Beko BabyProtect: Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu. Vyšší teplota zlikviduje veškeré bakterie. Intenzivní máchání dokonale odstraní zbytky pracích prostředků či aviváže. Speciální čidla, hlídající teplotu i vlhkost v sušičce prádla, pak pomohou i při dosažení dokonalého výsledku sušení prádla. V myčkách nádobí, díky propojení intenzivního mytí a oplachování nádobí horkou vodou, je zajištěna dokonalá hygiena pro dětské příbory či kojenecké lahvičky. Tento program získal certifikát institutu LGA, který potvrzuje 99,99% úroveň sterilizace. |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit