BEKO BHCB93640B - Odsávač pár
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu BEKO BHCB93640B
Nízka spotreba, nižší účet za elektrinu
V dnešnej dobe, kedy sa cena energie výrazne mení, viac ako kedykoľvek predtým sa vyplatí mať doma úsporné spotrebiče. Predsa len bez práčky alebo chladničky sa neobíde žiadna domácnosť a nedajú sa nijak nahradiť. Spotrebiče Beko z najúspornejších energetických tried vám pomôžu udržať skromný účet za elektrinu, aby ste nemuseli uskromňovať potreby svojej domácnosti.
Jasné a úsporné osvetlenie
LED svetlo zaisťuje jasné osvetlenie varnej dosky pod odsávačom. Na rozdiel od bežnej žiarovky má farbu svetla bližšiu dennému svetlu a hlavne je úspornejšia.
Bez pripomienky "vypnúť odsávač"
Ak po varení je potrebné nechať odsávač ešte zapnutý, nie je nutné myslieť na jeho vypnutie. Po určitej dobe sa vypne sám.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Dotykové |
| Rozmery - výška: | 36.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 89.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 38.6 cm |
| Farba: | čierna, komín nerez |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | Max. výkon: 645 |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 645 m³/hod. |
| Hlučnosť : | Max. hlučnosť (dB): 68 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 3 |
| Typ uhlíkového filtra : | UF-31 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | led |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit