BEKO BDIS38042Q - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (33,61 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (74,35 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu BEKO BDIS38042Q
Rameno AquaIntense®
Umyje aj pripečené zvyšky bez drhnutia
Prídavné rameno AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené tryskami s vysokým tlakom vody, ktoré sa spustia pridaním funkcie AquaIntense k programu Eco alebo Intensive. Pohyb a vysoký tlak vody zvládnu dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca. Bez predumývania, bez drhnutia.
Funkcia HygieneIntense
Para na nečistoty a baktérie
Funkciu HygieneIntense je možné pridať k vybraným programom, počas ktorého sa riad umýva a zároveň aj dezinfikuje. K tomu používa paru, ktorá prenikne do všetkých záhybov, a oplach horkou vodou naviac. Je ideálna na umývanie detských fliaš a plastových krabičiek, pretože ich zvládne umyť aj bez použitia umývacieho prostriedku, ktorým plastový riad často načuchne.
Automatické otváranie SelfDry
Rýchlejšie suchý riad
Automatické otvorenie dverí SelfDry urýchli usušenie riadu a zamedzí vlhkosti a zatuchnutiu vo vnútri umývačky, keď zostane po skončení programu dlhšie zatvorená. Je súčasťou veľkej časti umývacích programov. Výhodou je nielen lepšie a skôr suchý riad, ale aj jeho usušenie, aj keď program skončí vo chvíli, keď nie ste doma.
Príborová priehradka
Príborová priehradka poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke sa tak v spodnom koši uvoľní ďalšie miesto pre veľké nádoby.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Programy umývania: |
Auto Program AquaFlex® program Intenzívny 70°C program Eco 50 °C program Program Starostlivosť o sklo 40°C Quick & Shine® Program Program Mini Program predumývanie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.9litrov |
| Spotreba energie: | 59 kWh |
| Energetická trieda: | C |
| Hlučnosť: | 41 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit