BEKO BCSA285K3S - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Popis produktu BEKO BCSA285K3S
Vstavaná kombinovaná chladnička Beko BCSA285K3S s mrazničkou dole sa radí do energetickej triedy A++. Vďaka svojmu prevedeniu poskytuje možnosť zabudovania do kuchynskej linky. Čistý objem chladničky tvorí 193 l a mrazničky 78 litrov. Vo vnútornej časti sú 4 sklenené police, 1 plastová zásuvka na ovocie a 4 dverné poličky. V mraziacej časti sa nachádzajú 3 zásuvky. Mraziaca kapacita mrazničky je 4 kg / 24 hodín s akumulačnou dobou pri výpadku prúdu 20 hodín. Chladničku osvetľuje LED svetlo. Prevádzka chladničky je veľmi tichá a to len 40 dB. Kombinovaná chladnička Beko BCSA285K3S je vybavená antibakteriálnym štítom (tesnenie). Jej ročná spotreba energie dosahuje 221 kWh.
Vnútorný priestor
Vnútorný priestor vstavanej chladničky Beko BCSA285K3S je usporiadaný tak, aby poskytol maximálny priestor. Nájdeme tu 4 poličky zo skla. V spodnej časti sa nachádza plastová priehradka, ktorú využijete pre uskladnenie ovocia a zeleniny. V tejto priehradke vydrží zelenina dlhšie čerstvá, pretože bude oddelená od ostatných potravín. Na dverách nájdeme 4 poličky, pričom do spodnej pohodlne uložíte aj fľaše a ostatné poslúžia pre drobnejšie potravny, ako sú rôzne omáčky, džemy, vajíčka a podobne. Mraziaca časť poskytuje pre sukladnenie 3 boxy z plastu.
Úsporná prevádzka
Prednosťou vstavanej chladničky je úsporná prevádzka so spotrebou 221 kWh / rok. Zaradená je do energetickej triedy A++. Objem chladiacej časti je 193 litrov a priestor mraziacej časti je 78 litrov. Zmrazovací výkon tvorí 4 kg / 24 h. Chladničku môžete pohodlne zabudovať do skrinky, takže zachováte jednotný vzhľad kuchynského priestoru.
Antibakteriálne tesnenie
Tesnenie vo dverách je obvykle ťažké udržiavať v čistote, čo z neho robí ideálne prostredie pre rast baktérií. S pridaním antimikrobiálnych látok nielen tesnenie zostáva bez mikroorganizmov, ale vytvára antibakteriálnu bariéru chrániacu vnútro chladničky od nežiadúcich mikroorganizmov.
Tichý chod motora
Prekáža vám hluk motora vašej chladničky? Odteraz ho nemusíte počuť. Kombinovaná chladnička je veľmi výkonná, no napriek tomu vyniká mimoriadne tichým chodom. Už žiadne nepríjemné zvuky, ktoré rušia príjemnú atmosféru v domácnosti. Maximálna hlučnosť chladničky dosahuje iba 40 dB, čo je zárukou nerušeného ticha. Vyskúšajte všetky skvelé funkcie chladničky, ktorá vás poteší svojim výkonom, spoľahlivosťou a nízkou hlučnosťou.
Vnútorné LED osvetlenie a ovládanie
Majte vždy prehľad, čo sa nachádza vo vašej chladničke. Vďaka praktickému LED osvetleniu budete mať perfektný prehľad o stave zásob vo vašej chladničke. Chladnička poskytuje mechanické ovládanie teploty.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1781 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 40 dB |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 4 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.61 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 20 hod. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit