BAUMATIC BWC305SS - Vinotéka
Pr. č.: 15948
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Vínotéky voľne stojace
Popis produktu BAUMATIC BWC305SS
Parametre produktu
Základné informácie
| Rozmery - výška: | 87 cm |
| Rozmery - šírka: | 29.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Výška: | menej ako 100 |
| Počet fliaš: | 15-30 |
| Hlučnosť: | 39 dB |
| Objem: | 40-100 |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Prevedenie
| Využiteľný objem: | 58 l |
| Farba skrine : | Čierna |
| Typ dverí: | dvierka z temperovaného tvrdeného skla |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Počet poličiek: | 6 |
| Typ poličiek: | Drevenné |
| Farba dverí: | Sklo |
Funkcie
| Ďalšie funkcie: |
digitálny teplomer vnútorné osvetlenie vnútorný ventilátor odvodňovací systém |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.6 kWh |
| Max. počet fliaš: | 19 |
Teplota v poličkách
| Teplotné rozpätie v poličkách: | 5 - 22 °C |
Bezpečnosť
| Nastaviteľné nožičky: | Áno |
| Zámok dverí: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit