BAUMATIC BWC150SS - Vínotéka voľne stojaca
Pr. č.: 15947
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Vínotéky voľne stojace
Popis produktu BAUMATIC BWC150SS
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | D |
| Rozmery - výška: | 89 cm |
| Rozmery - šírka: | 14.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52.5 cm |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Počet termostatov: | 1 |
| Výška: | menej ako 100 |
| Počet fliaš: | menej ako 15 |
| Hlučnosť: | 39 dB |
| Objem: | menej ako 40 |
Ovládanie
| Ovládanie: | Mechanické |
Prevedenie
| Celkový objem: | 22 l |
| Využiteľný objem: | 21 l |
| Farba skrine : | Čierna |
| Typ dverí: | Dymové sklo dvierok |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Počet poličiek: | 6 |
| Typ poličiek: | Drevené |
| Rukoväť: | Vyčnievajúca |
| Farba dverí: | Nerezový rámček dvierok |
Funkcie
| Ďalšie funkcie: | Kapacita 7 fliaš s objemom 0,75 l, Vnútorný ventilátor, Prepínač medzi Celsius a Fahrenheit, Čierny interiér a exteriér, možnosť zabudovania |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.86 kWh |
| Max. počet fliaš: | 7 |
Teplota v poličkách
| Teplotné rozpätie v poličkách: | 5 - 22 °C |
Bezpečnosť
| Nastaviteľné nožičky: | Áno |
| Zámok dverí: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit