BAUMATIC BW38BL - Vinotéka
Pr. č.: 15946
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Vínotéky voľne stojace
Popis produktu BAUMATIC BW38BL
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | B |
| Rozmery - výška: | 86.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 49 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 50 cm |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Výška: | menej ako 100 |
| Počet fliaš: | 30 -50 |
| Hlučnosť: | 39 dB |
| Objem: | 100-200 |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Prevedenie
| Celkový objem: | 120 l |
| Využiteľný objem: | 120 l |
| Farba skrine : | Čierna |
| Typ dverí: | Sklenené z tvrdeného skla |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Počet poličiek: | 8 |
| Typ poličiek: |
6X chrómované zvlnené 2x chrómové rovné |
| Farba dverí: | čierny rám s priehľadnými dvierkami |
Funkcie
| Ďalšie funkcie: |
Klimatická trieda: N Vnútorné osvetlenie Navrhnutá na uskladnenie vína pri optimálnej teplote 7 - 18 ?C |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.52 kWh |
| Max. počet fliaš: | 38 |
Bezpečnosť
| Zámok dverí: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit