BAUMATIC BW18BL - Vinotéka
Pr. č.: 15943
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Vínotéky voľne stojace
Popis produktu BAUMATIC BW18BL
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | C |
| Rozmery - výška: | 64.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 35.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| Počet termostatov: | 1 |
| Výška: | menej ako 100 |
| Počet fliaš: | 15-30 |
| Hlučnosť: | 38 dB |
| Objem: | 40-100 |
Ovládanie
| Ovládanie: | Mechanické |
Prevedenie
| Celkový objem: | 50 l |
| Využiteľný objem: | 48 l |
| Farba skrine : | Čierna |
| Typ dverí: | Sklenené z tvrdeného skla |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Počet poličiek: | 6 |
| Typ poličiek: | Chrómové zvlnené |
| Farba dverí: | Dymové sklo s čiernym rámčekom |
Funkcie
| Ďalšie funkcie: |
Nastaviteľná teplota Vnútorné osvetlenie Termoelektrický článok (PELTIER systém) Tichý chod Vnútorný ventilátor |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 1 kWh |
| Max. počet fliaš: | 18 |
Teplota v poličkách
| Teplotné rozpätie v poličkách: | 12 - 18 ºC °C |
Bezpečnosť
| Nastaviteľné nožičky: | Áno |
| Zámok dverí: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit