BAUMATIC BDW47 - 2. akost záruka 6mesiacov - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 15534
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu BAUMATIC BDW47 - 2. akost záruka 6mesiacov
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 9 súprav |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
Sušenie a programy
| ECO program (teploty): | úsporné |
| Auto program (teploty): | Autosensor |
| Program na sklo (teploty): | umývanie skla |
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Intenzívny progam (teploty): | intenzívne |
| Express program (teploty): | rýchle umývanie |
| Programy umývania: |
bežné umývanie namáčanie |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 11litrov |
| Spotreba energie: | 0.8 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 49 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Funkcie: |
samočistiaci nerezový mikrofilter sklopné priehradky na taniere |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit