Baseus Bipow Powerbank s digitálnym displejom 30000mAh 15W biely - Power bank
Popis produktu Baseus Bipow Powerbank s digitálnym displejom 30000mAh 15W biely
Baseus Bipow je powerbanka, ktorú môžete vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti stále nosiť pri sebe. Prístroj vám pomôže dodávať energiu telefónu, tabletu a ďalšej elektronike kdekoľvek, a to bez nutnosti pripojenia do elektrickej zásuvky. S kapacitou 30 000 mAh môžete powerbanku používať aj na opakované dobíjanie telefónu, aby ste si zaistili jeho celodennú prevádzku aj pri vysokej záťaži a nepretržitom používaní. Powerbanka disponuje konektormi USB-C a USB, takže k nej je možné pripojiť viac prístrojov súčasne. O stave batérie vás bude informovať prehľadný displej.
Kľúčové vlastnosti:
-Kapacita 30 000 mAh vystačí na niekoľko dobití telefónu
-USB-C a USB konektory pre rýchle a bezpečné dobíjanie zariadenia
-O prevádzke vás informuje prehľadný LED indikátor
-Na displeji zistíte aktuálny stav batérie
-Kompaktný a ľahký dizajn ideálny na cesty
Parametre produktu
Dizajn
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 2 |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné nabíjačky: | Mobilný telefón / smartfón |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
Výkon
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 30000 mAh |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Nie |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Efektivita: | 75% |
Sila
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Výstupný prúd: | 3 A |
Možnosti pripojenia
| Vstupné rozhranie: | USB Typ-A |
| Konektor USB typu C: | Áno |
| USB A výstupné porty: | 2 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Mini USB konektor: | Áno |
| Počet mini USB konektorov: | 1 |
Údaje o balení
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit