Asus X553MA-XX282B N2830 - 15,6" N2830 4G 500G W8.1 Purple
Pr. č.: 17640
PN: X553MA-XX282B
Popis produktu Asus X553MA-XX282B N2830
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Multimediálny |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 8.1 64-bit |
| Farba: | Fialová |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 380 x 258 x 25.3 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | HD (1366x768) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Celeron |
| Model: | N2830 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.16 GHz |
| Boost frekvencia: | 2.41 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 1 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 1600 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 500 GB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | nie |
Multimédiá
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
| TPM modul: | nie |
Batéria
| Batéria: | 2-článková |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit