Asus VivoBook S14 M3407GA-OLED003W - Notebook
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (80,46 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (152,78 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Asus VivoBook S14 M3407GA-OLED003W
AMD Ryzen AI 7 445 (2,00-4,60GHz)
NPU AMD Ryzen AI (50 TOPS) Copilot+PC
14,0" FHD+ 1920x1200px Lesklý OLED 60Hz 300nits
32GB DDR5
M.2 PCIe SSD 1000GB
AMD Radeon Graphics
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 3.2 / HDMI
bez LAN portu / bez numerickej klávesnice
bez DVD
Win11H 64-bit
sivý Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 315,2 x 223,4 x 15,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | WUXGA (1920x1200) |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen AI 7 |
| Model: | 445 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.6 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Pamäť Cache L3: | 8 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 28 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 840M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | AMD |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Batéria
| Batéria: | 4-článková |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.








Splátková kalkulačka Homecredit