Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ2486W - 15,6" Notebook
Čo je ASUS Perfektná záruka ?
ASUS Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu tvojho ASUS zariadenia pred nehodami.
Po registrácii zariadenia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, získaš pokoj na duši nad rámec štandardnej záruky
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (74,35 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (97,78 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (68,24 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ2486W
AMD Ryzen 3 7320U (2,40-4,10GHz) (BNCH-9246b)
15,6" FHD 1920x1080px Matný TN 60Hz LED
8GB DDR5
M.2 PCIe SSD 512GB
AMD Radeon Graphics
WiFi / BT / USB 2.0 / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / HDMI
bez LAN portu
bez DVD
Win11H 64-bit
čierny Plast
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný, Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 1.63 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 360,3 x 232,5 x 17,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen 3 |
| Model: | 7320U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 2.4 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 2 MB |
| Pamäť Cache L3: | 4 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | AMD |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 720p HD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.








Splátková kalkulačka Homecredit