Asus Vivo PC S017K vystavený kus - Mini PC Zostava
Popis produktu Asus Vivo PC S017K vystavený kus
Miniatúrny počítač s rozhraním Wi-Fi 802.11ac –Netradičná práca s počítačom
- Windows 8.1 Pro prípadne iné edície
- Dvojjadrový procesor Intel Celeron® 1007U
- Pamäť 2 GB SODIMM (možnosť rozšírenia až na 16 GB)
- Rýchle rozhranie Wi-Fi 802.11ac a ovládanie pomocou mobilných zariadení
- Technológia SonicMaster: integrované reproduktory a softvér na ladenie zvuku zaisťujú vynikajúci zvuk
- Výška 56 mm a kompaktné vyhotovenie s rozmermi len o niečo väčšími, než štandardný obal na DVD

ASUS VivoPC
Nenechajte sa zviazať konvenciami
Predstavte si všetky funkcie tradičného stolového počítača v elegantnom kompaktnom vyhotovení s rozmermi len o niečo väčšími, než štandardný obal na DVD. Zoznámte sa s počítačom ASUS VivoPC.
Počítač VivoPC, ktorý je vybavený procesorom Intel® a technológiou SonicMaster, je ideálnym spoločníkom pre každodennú prácu na počítači či bohaté multimediálne zážitky. Posaďte sa a pri surfovaní na internete, streamovaní multimédií a hraní online hier si vychutnajte stabilné pripojenie a rýchlosť, ktorá je vďaka rozhraniu Wi-Fi 802.11ac až trikrát vyššia oproti štandardnej bezdrôtovej špecifikácii N.

Štýlový a elegantný dizajn
VivoPC vzdoruje konvenciám a mení klasický vzhľad stolového počítača.
Jednoduchý a elegantný dizajn s povrchovou úpravou z brúseného kovu sa ideálne hodí do vašej obývačky alebo na akúkoľvek pracovnú plochu.

Povrchová úprava z brúseného kovu ako na ostatných počítačoch produktového radu
Počítač VivoPC, ktorý má rovnakú povrchovú úpravu z brúseného kovu ako ostatné produkty ASUS, nadväzuje na tradíciu spoločnosti ASUS, ktorá sa zameriava na estetiku a kvalitu povrchovej úpravy.
Miniatúrny, ale výkonný
Nesúďte VivoPC podľa jeho veľkosti. Ponúka rovnaký výkon ako váš klasický stolový počítač. VivoPC hravo zvládne všetky úlohy, od písania e-mailov cez prácu s tabuľkami až po prehrávanie videí.
Rýchlejšie pripojenie Wi-Fi a bezdrôtové ovládanie
Najnovšie dvojpásmové rozhranie Wi-Fi 802.11ac umožňuje plynulejšie prechádzanie vašich obľúbených webových stránok
alebo streamovanie videí a hudby z online knižníc. Technológia Wi-Fi GO! vám poskytuje úplnú kontrolu
nad počítačom VivoPC bez toho, aby ste museli vstať z pohovky – funkcia vzdialenej plochy
premení váš smartfón alebo tablet
na diaľkový ovládač s virtuálnou klávesnicou a myšou,
pomocou ktorého môžete ovládať svoj počítač VivoPC.

Špičkový zvuk
Externé reproduktory? Nie sú potrebné. Všetko, čo potrebujete, ukrýva počítač VivoPC vnútri. Zabudované reproduktory s technológiou SonicMaster a softvér na ladenie zvuku MaxxAudio zaisťujú špičkový zvuk v každej situácii.

Jednoduchá výmena komponentov
Na počítači VivoPC je možné jednoducho vymeniť jednotlivé komponenty. Používateľsky prívetivý posuvný kryt umožňuje jednoduchý a rýchly prístup k vnútorným súčastiam, aby ste si mohli sami rozšíriť pamäť alebo pevný disk.

Úplná kompatibilita zaisťujúca pohodlné pripojenie
Množstvo portov, ktoré sú kompatibilné s mnohými rôznymi zariadeniami, prinášajú široké možnosti pripojenia.
VivoPC je vybavený niekoľkými portami USB 2.0 a USB 3.0 umožňujúcimi rýchly prenos súborov a synchronizáciu zariadení, pričom druhé zmienené rozhranie ponúka kratší čas nabíjania zariadení a až desaťkrát rýchlejší prenos dát oproti predchádzajúcej generácii rozhrania USB. VivoPC poskytuje osemkanálový zvuk prostredníctvom optického vstupu/výstupu SPDIF a troch audiokonektorov, ktoré sú doplnené o port HDMI a výstupný port VGA s podporou pripojenia k HD displejom alebo televízorom.

Ukladajte všetko. Zdieľajte čokoľvek.
Vďaka úložisku ASUS WebStorage s kapacitou 32 GB, ktoré máte k dispozícii na tri roky zdarma, budete mať svoje dôležité dáta bezpečne uložené v cloude a budete k nim môcť cez internet pristupovať z akéhokoľvek zariadenia. Rozlúčte sa s nespoľahlivými USB flash diskami, prehrávajte obľúbenú hudbu aj na cestách a zdieľajte fotografie s rodinou a priateľmi prostredníctvom jediného odkazu.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | Micro Tower |
| Operačný systém: | Windows 8.1 64-bit |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 56,2 x 190 x 190 mm |
Procesor
| Výrobca: | Intel |
| Modelová rada: | Celeron |
| Model: | 1007U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 1.5 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 2 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 17 W |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Intel® HD Graphics |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
| Model grafickej karty: | HD Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 2 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 1 600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Počet voľných modulov: | 1 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 500 GB |
| Otáčky pevného disku: | 5 400 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI, 1x VGA |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| TV tuner: | Nie |
| Zvuková karta: | 5.1 |
| USB 3.0 zadný panel: | 2 |
| USB 3.0: | 2 |
| USB 2.0 zadný panel: | 4 |
| USB 2.0: | 4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | nie |
| Myš: | nie |
Ostatné
| Ďalšie parametre: | S/PDIF optický výstup |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit