Asus Vivo AiO V230IC - All in One PC
Popis produktu Asus Vivo AiO V230IC
Navrhnutý pre život
Zmysel a priestor: súlad dômyselnosti a elegancie
Zmysel a priestor: tak nazývame našu filozofiu dizajnu stolových počítačov ASUS. Kompaktné, sebestačné zariadenia umožňujú udržiavať pracovné prostredie čisté a bez spleti káblov, či už potrebujete skvelý pracovný priestor, kde sa budete môcť sústrediť na dôležité úlohy, alebo len pokojné miestečko, kde sa usadíte a budete relaxovať.
Zmysel a priestor určujú, ako stolové počítače ASUS utvárajú atmosféru a estetickosť miestnosti. Preberá koncepcie, akými sú jednoduchosť, intuícia dôraz, harmónia a muzikálnosť, a stelesňuje ich prostredníctvom najmodernejších a najinovatívnejších technológií. A výsledok? Počítač typu All in One, ktorý nemá konkurenciu – ASUS Vivo AiO.

Umelecky stvárnený záves
Spoločnosť ASUS sa pri návrhu strieborného mechanizmu závesu počítača V230IC nechala inšpirovať slávnym dielom dizajnérky – vázou Crevasse. Elegantné krivky závesu počítača V230IC vyrážajú z podstavca presne ako v prípade sochy. Mechanizmus závesu je unikátne napojený na zadnú časť počítača typu All in One, ktorá tak získava oveľa elegantnejší vzhľad.
Nekompromisný výkon
Vykonávajte každodenné úlohy rýchlejšie a plynulejšie.
Vstúpte do sveta vysokej efektivity vďaka najnovšej technológii.

Úchvatný Full HD displej s uhlopriečkou 23"
Vstúpte do sveta perfektného obrazu vo vysokom rozlíšení
Svet Full HD ostrý ako britva takmer z akéhokoľvek uhla
Počítač V230IC využíva najmodernejšie technológie a panel s LED podsvietením, ktorý umožňuje ultraštíhle vyhotovenie počítača. Na úchvatnom 23" širokouhlom displeji si môžete vychutnať lepší obraz z takmer akéhokoľvek uhla. Vďaka technológii IPS (In-Plane Switching) je sledovanie obrazovky s priateľmi a rodinou ešte pohodlnejšie. Rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 prináša neuveriteľne detailné zobrazenie, úchvatné farby a vysoký kontrast pri sledovaní filmov aj hraní hier.
Jasné a živé farby
Dokonalé a živé zobrazenie za každých okolností. Verné a presné farby na každom obrázku, či už ide o prekrásny západ slnka, jasnú modrú oblohu alebo žiarivé vlásky vášho dieťaťa.

Zvuková technológia SonicMaster Premium
Zvuk optimalizovaný odborníkmi
Bohatý, krištáľovo čistý zvuk
Počítač V230IC využíva technológiu ASUS SonicMaster Premium, ktorá sprostredkováva dokonalý zvukový zážitok. Môžete sa tešiť na hlbšie a bohatšie basy, širší zvukový rozsah, verný priestorový zvuk, výraznejší prednes, jasnejšie vokály a perfektnú čistotu zvukového podania. Všetky skladby, filmy a hry znejú oveľa lepšie, a to vďaka starostlivo vyváženému dynamickému nastaveniu zvuku.
Jednoduché ladenie zvuku
Nástroj ASUS AudioWizard ponúka päť prednastavených režimov pre hudbu, filmy, hry, záznam zvuku a reč, ktoré prispôsobia zvukové podanie na mieru vašim požiadavkám a posluchovému prostrediu. Vďaka tomu si môžete vždy užívať úplne realistický zvuk hudby, filmov a hier. Nechýba ani intuitívne používateľské rozhranie umožňujúce rýchly prístup k vašim súborom a individuálne prispôsobenie.
Inovatívny multifunkčný podstavec
Účinná a praktická technológia najvyššej úrovne
Počítač V230IC sa dodáva aj s voliteľným inovatívnym multifunkčným podstavcom, ktorý váš počítač All in One doplní o ďalšie špičkové technológie, ako je integrovaná bezdrôtová nabíjačka so štandardom Qi a technológiou NFC (Near-Field Communications).

Možnosti pripojenia
Najnovšia technológia extrémne rýchlych vstupných a výstupných portov splní všetky vaše požiadavky

Extrémne rýchle dátové prenosy prostredníctvom rozhrania USB 3.1
USB 3.1 je tu a spoločnosť ASUS vám ako prvá na svete umožňuje dátové prenosy novej generácie, s ktorými ste sa doteraz nestretli. Na svojom súčasnom počítači sa môžete tešiť na extrémne rýchle dátové prenosy, ktorých rýchlosť bude až dvakrát vyššia než v prípade USB 3.0.
Bezdrôtové pripojenie pomocou najmodernejšej technológie
Vďaka veľmi rýchlemu dvojpásmovému pripojeniu Wi-Fi 802.11ac sa dokáže počítač Zen AiO Pro pripojiť k akejkoľvek bezdrôtovej sieti a využívať jej maximálnu rýchlosť s nižším rušením. Rýchlosť 867 Mb/s sa takmer vyrovná rýchlosti káblového pripojenia k sieti!
Dokonalý zážitok zo sledovania
Výstupné porty HDMI umožňujú pripojiť počítač Vivo AiO k HDTV, takže si budete môcť užiť skutočne veľkolepú zábavu. Kábel HDMI prenáša súčasne obraz aj zvuk, takže nedochádza k oddeleniu signálov.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 422 x 50 x 571 mm |
Monitor
| Displej: | 23" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 6100T |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 3.2 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 35 W (35,00 ) |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 530 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD + HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 8 GB + 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | bočný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW |
| USB 3.1: | 2 |
| USB 3.0: | 4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit