Asus ProArt PA328QV - Monitor
Pr. č.: 251497
PN: 90LM00X0-B02370
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 01.06., u teba 02.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 02.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (84,54 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (27,50 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (50,93 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Technológia panelu: IPS • Rozlíšenie: WQHD (2560x1440) • Odozva: 5 ms • Formát obrazovky: 16:9 • TV tuner: nie • Obnovovacia frekvencia: 75 Hz Flicker Free
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Asus ProArt PA328QV
31,5" QHD 2560x1440px (16:9) 75Hz IPS
sRGB 100%
HDMI / DisplayPort / USB 3.2
Low Blue Light / Flicker-Free
VESA 100x100mm
PIVOT / Výškovo nastaviteľný
čierny
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 31.5" |
| Rozlíšenie: | WQHD (2560x1440) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | Flicker Free |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°/178° |
| Počet farieb displeja: | 1,07 mld. |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Veľkosť bodu: | 0.272 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 350 cd/m² |
| Naklopenie: |
+23°/-5° Pivot |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 Watt na kanál |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1.2 1x, HDMI 2.0 2x |
| USB 3.0: | 4x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 32 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 12 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 465,6-595,6 x 714,8 x 245 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 422,2 x 714,8 x 67,3 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit