ARCHIMEDES 2,5FL+ROH+1,5BB+POL+1,5BBEL+BOKP koža HERMES Antracite - sedačka s rozkladom sedafit policou pre notebook a 1x elektrickým relaxom, nohy11 čierne, koža 5.csk
Pr. č.: 114622
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Dorucenie nabytku
Možnosti dopravy:
- Doručenie nábytku za 49,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Šírka: 343 cm • Výška: 98 cm (98,00 cm) • Hĺbka: 295 cm • Výška sedu: 45 cm • Hĺbka sedu: 56 cm (56,00 cm) • Úložný priestor: Nie • Rozklad: Áno • Ložná plocha: 135x185cm • Poťah: Koža • Polohovanie: Elektrické 1x • Každodenné spanie: Áno
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ARCHIMEDES 2,5FL+ROH+1,5BB+POL+1,5BBEL+BOKP koža HERMES Antracite
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 343 cm |
| Výška: | 98 cm (98,00 cm) |
| Hĺbka: | 295 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Hĺbka sedu: | 56 cm (56,00 cm) |
Charakteristika
| Prevedenie: | KOŽA HERMES Antracite |
| Rozklad: | Áno |
| Úložný priestor: | Nie |
| Ložná plocha: | 135x185cm |
| Polohovanie: | Elektrické 1x |
| Každodenné spanie: | Áno |
| Poťah: | Koža |
| Popis: |
V sedacej časti je použitý VLNOVEC + vysokoelastická studená pena. V chrbtovej časti je použitý silikonový granulát. Kostra BUK. Nohy – drevo. Rozklad – SEDAFIT 135 x 185 cm na každodenné spanie. Polohovanie 1.kresla ELEKTRICKÉ. Farebné prevedenie môže byť skreslené. Vzorkovníky poťahových látok, koží a dreva nájdete v našich predajniach s nábytkom. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit