Apple iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular 512GB Silver - 11" Tablet
Popis produktu Apple iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular 512GB Silver
Nový iPad Pro má vyspelý Liquid Retina displej od okraja k okraju - 11palcový. Face ID, ktoré umožňuje iPad Pro bezpečne odomknúť, prihlásiť sa do aplikácií a zaplatiť len pohľadom. Čip A12X Bionic, ktorý je rýchlejší ako väčšina PC notebookov a s rezervou zvláda profesionálne aplikácie. Batériu na celý deň. Wi-Fi a 4G LTE Advanced. Cez milión aplikácií v App Store vrátane tých, čo podporujú rozšírenú realitu. A nový Apple Pencil a Smart Keyboard Folio, s ktorými je ešte jednoduchšie byť tvorivý a produktívny. Donúti ťa prehodnotiť, čoho je iPad schopný. A čoho je schopný počítač.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Apple iOS |
| Farba: | Strieborná |
| Hmotnosť: | 468 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 178 x 247 x 5,9 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 11" |
| Rozlíšenie displeja: | 1668 x 2338 |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: |
Apple A12X Bionic (7 nm) CPU: Octa-core (4x Vortex + 4x Tempest) |
| Počet jadier procesora: | Osemjadrový |
| Grafika: | GPU: Apple GPU (7-core graphics) |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 512 GB |
Kamera
| Predná kamera: | Single 12Mpx, f/1.8, 1/3", PDAF |
| Zadná kamera: | Single 7 Mpx, f/2.2, 32mm, Face detection, HDR, panoráma |
Senzory
| Senzory: | Ambient Light Sensor, Gyroscope, Akcelerometer, Barometer, Face ID |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | 4G/3G |
| Typ SIM karty: | Nano SIM |
| GPS: | áno |
| Podpora Glonass: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | Lightning |
Batéria
| Typ batéria: | Kapacita batérie [Wh]: 29,37 |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit