Apple iPad 32GB Wi-Fi Gold (2020) - 10,2" Tablet
Popis produktu Apple iPad 32GB Wi-Fi Gold (2020)
Nový iPad 8. generácie (2020) s 10,2-palcovým Retina displejom
-Nový výkonný čip A12 Bionic s Neural Engine
-Podpora Apple Pencil 1. Generácie
-iPadOS 14 s novými úžasnými funkciami
-Strhujúca rozšírená realita
-Vstavaný predný fotoaparát FaceTime HD a 8MP zadný fotoaparát
-Viac ako milión aplikácií pre prácu, učenie a zábavu, dostupných cez App Store
-Výdrž batérie až do 10 hodín
-Kompatibilný so Smart Keyboard
-Lightning a smart konektor
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | iPadOS 14 |
| Farba: | Zlatá |
| Hmotnosť: | 490 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 250,6 x 174,1 x 7,5 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,2" |
| Rozlíšenie displeja: | 2160 x 1620 |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: |
A12 Bionic čip so 64-bitovou architektúrou Neural Engine |
| Počet jadier procesora: | Šesťjadrový |
| Veľkosť pamäte RAM: | 3 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 32 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | Nie |
Kamera
| Predná kamera: |
1,2 MP Clona f/2.4 |
| Zadná kamera: |
8 MP fotoaparát Clona f/2.4 |
Senzory
| Senzory: | Light sensor, Akcelerometer, Snímač odtlačkov prstov, Barometer |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | nie |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | Lightning |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Typ batéria: | Li-Io |
| Výdrž batérie: | 10 hod. |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: |
USB-C kábel s konektorom Lightning USB-C napájací adaptér |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit