Apple iPad 11" Wi-Fi 512GB Modrý - Tablet
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (64,17 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (95,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (127,32 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (46,85 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (89,63 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Apple iPad 11" Wi-Fi 512GB Modrý
Kreslí. Kúzli. Letí.
Píš jedným ťahom. Aj všetkými desiatimi. Vezmi ho kamkoľvek. iPad je stvorený na všetko, čo ťa baví.
Ešte viac radosti v zálohe.
Teraz má superrýchly čip A16. Dvojnásobné predvolené úložisko už od 128 GB. Farebný 11‑palcový displej Liquid Retina na celú plochu. A podporuje Magic Keyboard Folio, Apple Pencil (USB‑C) a Apple Pencil (1. generácie).
Urob s prácou krátky proces.
Plynulo používaj niekoľko apiek naraz a hladko spolupracuj vďaka výkonnému čipu A16 a batérii na celý deň.
Tvor podľa svojich predstáv.
Prejav sa, kresli a rozvíjaj svoje nápady s Apple Pencil na nádhernom displeji. Natáčaj, strihaj a zdieľaj obsah priamo na iPade. A pri audioprojektoch sa spoľahni na vysokokvalitné integrované mikrofóny a horizontálne stereo reproduktory.
Stále v kontakte. Aj v zábere.
Užívaj si prirodzenejšie videohovory vďaka horizontálne orientovanej prednej kamere s centrovaním záberu. A zostaň v kontakte s kolegami aj blízkymi cez Wi‑Fi 6 a 5G.
Hraj. Pozeraj. Spoznávaj.
Streamuj filmy, uč sa od profesionálov a hraj hry pre viacerých hráčov. Na úchvatnom displeji má aj rozšírená realita väčšiu hĺbku.
Doplnky, ktoré si klikli.
S klávesnicou Magic Keyboard Folio môžeš pohodlne písať a všetko presne ovládať. Kresli, rob si poznámky a anotuj dokumenty ceruzkou Apple Pencil.
•Podporuje Magic Keyboard Folio
•Podporuje Apple Pencil (USB‑C) a Apple Pencil (1. generácie)
iPadOS a appky. Veľa dostaneš a ešte viac stiahneš.
Spolupracuj s priateľmi cez Správy, zdieľaj fotky a videá s rodinou a sleduj filmy a hraj hry cez SharePlay. iPadOS je výkonný, ľahko sa používa a všestrannosť iPadu vďaka nemu vynikne v plnej kráse.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | iPadOS 18 |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 477 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 248,6 x 179,5 x 7 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 11" |
| Rozlíšenie displeja: | 2360 x 1640 |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | A16 |
| Počet jadier procesora: | Päťjadrový |
| Grafika: | 4-jadrový GPU |
| Veľkosť pamäte RAM: | 6 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 512 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | Nie |
Kamera
| Predná kamera: | 12MP |
| Zadná kamera: | 12MP |
Senzory
| Senzory: | Gyroscope, Akcelerometer, Snímač odtlačkov prstov, Barometer, Snímač okolitého svetla |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | nie |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB Type-C |
Batéria
| Typ batéria: | Zabudovaná 28,93Wh nabíjateľná lítium-polymérová batéria |
| Výdrž batérie: | 10 hod. |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C napájací kábel (1m) |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit