Alveus SET A027 Carbon 91 - Drez Granitový Intermezzo 130 - 780x480mm, vanička 460x405x200mm + bateria Tonia
Pr. č.: 202978
PN: SETA027
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Alveus SET A027 Carbon 91
Parametre produktu
Drez
| Spodná skrinka od: | 60, 90 |
| Materíal: | Granit |
| Farebné prevedenie: | Carbon |
| Odkvapkávacia plocha: | áno |
| Orientácia: | univerzálny obojstranný drez |
| Šírka drezu: | 78 cm |
| Hĺbka drezu: | 48 cm |
| Hĺbka vaničky: | 20 cm |
| Typ ventilu: | Sitkový ventil |
| Otvor pre batériu: | áno |
| Ostatné informácie: |
Obsah balenia: -Granitový drez -Príchytky na hornú montáž sú súčasťou balenia. -Tesnenie nie je súčasťou balenia, pri granitových drezoch sa ako tesnenie používa silikón -Sitkový ventil 3 1/2, sifón s odbočkou na umývačku - Drezová batéria -Pripojovacie hadičky -Montážny balíček |
Batéria
| Typ batérie: | Stojánková |
| Ovládanie: | Páková |
| Farba: | Carbon |
| Otočná: | Áno |
| Sprcha: | Nie |
| Hadičky pre pripojenie: | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit