Alveus ROCK 70 Pebble 02 - Drez Granitový 780x480mm, vanička 320x400x180mm, 180x300x120mm
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Alveus ROCK 70 Pebble 02
Granitalový drez ROCK 70 je kvalitný drez vyrábaný známou značkou ALVEUS. Drez je vyrobený z nadčasového hygienického materiálu Granital Plus, ktorý je jednoduchý na údržbu. Keďže nezachytáva nečistoty, predurčuje drez pre perfektný, uhladený, metalický vzhľad a neprekonateľnú kvalitu. Zo širokej škály farebných prevedení si určite nájdete to pravé!
Drez môžete namontovať na pracovnú dosku s veľkosťou skrinky 600 mm. Je dodávaný spolu so sifónom s excentrickým otváraním pre ešte väčší komfort a odbočkou na umývačku riadu.
ROCK 70 disponuje rozmermi 780 x 480 mm. Veľkosť hlavnej veľkej vaničky je 320 x 400 x 180 mm. Dopĺňa ju aj menšia, prídavná vanička o rozmeroch 180 x 300 x 120 mm, čo je skvelým pomocníkom hlavnej vaničky pri umývaní alebo pripravovaní pokrmov. Drez Vám taktiež ponúka aj dostatočný odkvapávací priestor.
Parametre produktu
Parametre
| Spodná skrinka od: | 60 |
| Matreriál: | Granit |
| Farebné prevedenie: | Pebble |
| Odkvapkávacia plocha: | Áno |
| Orientácia: | Obojstranný |
| Šírka drezu: | 78 cm |
| Hĺbka drezu: | 48 cm |
| Hĺbka vaničky: | 18 cm |
| Typ ventilu: | Excentrický |
| Otvor pre batériu: | Áno |
| Ostatné: | Rozmer vaničky 2: 180 x 300 x 120 mm |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit