Alveus NIAGARA 70 Arctic 11 - Drez Granitový 780x435mm, vanička 348x350x160mm, 100x225x70mm
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Alveus NIAGARA 70 Arctic 11
Granitový drez s vaničkou a odkvapom, prevedenie Arctic 11, otočný, rozmer 780 x 435 mm, vaňa 348 x 350 x 160 mm a 100 x 225 x 70 mm, horná montáž, minimálne 60 cm skriňa, s excentrom, 2 otvory z výroby.
Parametre produktu
Parametre
| Spodná skrinka od: | 60 |
| Matreriál: | Granit |
| Farebné prevedenie: | Biela |
| Odkvapkávacia plocha: | Áno |
| Orientácia: | Obojstranný |
| Šírka drezu: | 78 cm |
| Hĺbka drezu: | 43.5 cm |
| Hĺbka vaničky: | 16 cm |
| Typ ventilu: | Sitkový |
| Otvor pre batériu: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit