Alveus CADIT 10 carbon 91 - Drez Granitový 590x500mm, vanička 325x425x198mm
TPD Rodina:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Alveus CADIT 10 carbon 91
Alveus Cadit 10 predstavuje moderný granitový drez do kuchyne s odkvapkávacou plochou a priestrannou vaničkou. Montáž drezu je na pracovnú dosku a je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 45 cm.
Materiál drezu Vám zaručuje jednoduchú a finančne nenáročnú údržbu. Granit nezadržiava nečistoty a preto ho jednoducho očistíte aj pomocou bežných čistiacich prostriedkov. Je veľmi odolný a farebne svetlostály.
Parametre produktu
Parametre
| Spodná skrinka od: | 45 |
| Matreriál: | Granit |
| Farebné prevedenie: | Carbon |
| Odkvapkávacia plocha: | Áno |
| Orientácia: | Obojstranný |
| Šírka drezu: | 59 cm |
| Hĺbka drezu: | 50 cm |
| Hĺbka vaničky: | 19.8 cm |
| Typ ventilu: | Excentrický |
| Otvor pre batériu: | Áno |
| Rozmer výrezu: | 570 x 480 mm |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit