Alveus ATROX 10 Concrete 81 - Drez Granitový 400x500mm, vanička 320x340x195mm
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Alveus ATROX 10 Concrete 81
Alveus Atrox 10 je granitový jednodrez s excentrom. Drez je určený pre montáž do skrinky minimálnej šírky 40 cm s montážou na pracovnú dosku.
Materiál drezu Vám zaručuje jednoduchú a finančne nenáročnú údržbu. Granit nezadržiava nečistoty a preto ho jednoducho očistíte aj pomocou bežných čistiacich prostriedkov. Je veľmi odolný a farebne svetlostály
Parametre produktu
Parametre
| Spodná skrinka od: | 40 |
| Matreriál: | Granit |
| Farebné prevedenie: | Betón |
| Odkvapkávacia plocha: | Nie |
| Orientácia: | Špecifická |
| Šírka drezu: | 40 cm |
| Hĺbka drezu: | 50 cm |
| Hĺbka vaničky: | 19.5 cm |
| Typ ventilu: | Excentrický |
| Otvor pre batériu: | Áno |
| Rozmer výrezu: | 380 x 480 mm |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit