AL-KO Highline 51.6 SP-B vystavený kus + 5 rokov záruka na AL-KO benzínové kosačky - kosačka benzínová s pojazdom
Pr. č.: 107467
PN: 119741
Popis produktu AL-KO Highline 51.6 SP-B vystavený kus + 5 rokov záruka na AL-KO benzínové kosačky
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Motor: | Briggs&Stratton 650 EXi, 163 ccm, 2,4 kW |
| Pojazd: | Áno |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 51 cm |
| Kôš: | 70 l |
| Nastavenie výšky: | centrálne, 7 polôh, cca 3 až 8 cm mm |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Popis: | kosenie, zber, mulčovanie, bočné vyhadzovanie, pojazd - 1 rýchlosť cca 3,5 km/hod. |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit