AL-KO EASY 4.26 P-D plná záruka na 5 rokov zadarmo - kosačka benzínová
TPD Rodina:
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (38,70 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (50,93 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AL-KO EASY 4.26 P-D plná záruka na 5 rokov zadarmo
Šírka kosenia: 41 cm – ideálna pre malé a stredne veľké záhrady do 800 m²
Odolné oceľové teleso kosačky pre dlhú životnosť
Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlnú prácu
Centrálne nastavenie výšky kosenia
Rýchloupínacia páka – jednoduché nastavenie rukoväte a pohodlné skladovanie
Funkcia 3 v 1: kosenie, zber do koša, mulčovanie
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Príkon: | 1900 W |
| Pojazd: | Nie |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 41 cm |
| Nastavenie výšky: | 25 - 75 mm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Doporučená plocha kosenia: | 800 m² |
| Elektrický štart: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit