AEG TK95II08FB - Indukčná varná doska
Pr. č.: 237459
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku - Približné dodanie 30.06.2026
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 30.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Prevedenie: Indukčné • Ovládanie: Dotykové • Prevedenie povrchu: •Varný panel so skosenými hranami
•Farba: Čierna • Odporúčané napájanie: 400 V • Počet varných zón : 5
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AEG TK95II08FB
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: |
•Varný panel so skosenými hranami •Farba: Čierna |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 4.4 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 88 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 91 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 5 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/220mm Stredná zadná zóna - výkon/priemer: 1800/2800/3500/3700W/180/280mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/220mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm |
Funkcie
| Pauza: | áno |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Ďalšie funkcie: |
•Funkcia uzamknutia panela •Zvukový signál s možnosťou vypnutia •Časovač Eco: Funkcia časovača Eco vypne ohrev pred skončením času varenia, aby sa čo najefektívnejšie využilo zostatkové teplo pri konci varenia •Ovládanie OptiHeat: 3-kroková funkcia kontroly zostatkového tepla |
| Detská poistka: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit