AEG NG82IA50TK - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AEG NG82IA50TK
Vysoká účinnosť umývania. Priestranné, všestranné koše
Rad 8000 poskytuje výkonné umývanie, ktoré odstráni pripečené alebo zaschnuté zvyšky jedla. Všestranné koše s plynulým výsuvom, sklápateľnými časťami a jedinečnými držiakmi na poháre. Vysokoúčinný vodný systém spotrebuje len 8,4 litra vody.
ComfortLift®: Jednoduché ukladanie. Výnimočné výsledky
ComfortLift® zdvihne plne naložený kôš o 25 cm pre rýchlejšie a jednoduchšie ukladanie a vyberanie riadu. Pri vysunutí spodného koša ho špeciálne navrhnuté závesy plynulo zdvihnú na úroveň horného koša.
SatelliteClean® Pro: Účinná technológia na ťažko odstrániteľné zvyšky jedla
Ostrekovacie rameno SatelliteClean® Pro s dvojitou rotáciou účinne privádza vodu z viacerých uhlov. Výsledkom je 100 % odstránenie odolných zvyškov jedla len za 90 minút bez dodatočnej spotreby vody.
Koše EasyFlex Plus ponúkajú všestrannosť a bezpečnú starostlivosť o poháre
Prepracované koše EasyFlex Plus sa plynulo vysúvajú a majú tri sklápateľné rady na vytvorenie priestoru pre nadrozmerný riad. Gumové úchyty a protišmykové hroty bezpečne držia poháre na stopke a zabraňujú nárazom. Do zásuvky na príbor sa zmestia aj metličky a naberačky.
Ovládajte čas a účinnosť. Na displeji alebo v aplikácii
Displej a aplikácia SmartSelect Connect zobrazujú dĺžku a energetickú účinnosť každého programu. Umyte riad rýchlo za 60 minút alebo šetrite energiu s programom ECO. Dokonalé výsledky v oboch prípadoch. Aplikácia poskytuje rady pre ukladanie riadu, výber programu a údržbu.
ZoneClean: Intenzívne umývanie hrncov a panvíc, šetrné umývanie pohárov
Aktivujte funkciu ZoneClean a maximalizujte tlak vody v ostrekovacom ramene na dôkladné umytie hrncov a panvíc v spodnom koši, zatiaľ čo v hornom koši sa poháre umývajú jemnejším tlakom. Dve umývacie zóny bez dodatočnej spotreby vody či energie.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 4 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.4litrov |
| Spotreba energie: | 54 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 40 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit