AEG Mastery HK654070IB čierna - Varná doska
Pr. č.: 107816
Popis produktu AEG Mastery HK654070IB čierna
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Sklokeramické (elektrické) |
| Prevedenie povrchu: | sklo |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 4.2 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 58 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 2400 W |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer 800/1600/2300W/120/175/210mm; Ľavá zadná zóna - výkon/priemer 1200W/145mm; Pravá predná zóna - výkon/priemer 1200W/145mm; Pravá zadná zóna - výkon/priemer 1500/2400W/170x265mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: | Flexi zóna, |
| Detská poistka: | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | akustický signál, automatické zahratie, časovač, Eco časovač, zámok tlačítok, minútka, vypnutie zvuku, ukazovateľ času |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit