AEG L8WBE68SI - Zabudovateľná automatická práčka so sušičkou
Popis produktu AEG L8WBE68SI
Plne integrovaná práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je vybavená vysokokapacitným bubnom pre pranie 8 kg a sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Sušička je kondenzačná, vlhkosť kondenzuje do zásobníka na vodu a nie je potrebnú vypúšťať vzduch ani paru. Ovláda sa pomocou otočného voliča a LCD displeja. Ponúka množstvo užitočných programov: zap/vyp, bavlna 95°, bavlna 60°, bavlna 40° úsporný, bavlna 40°, bavlna 30°, bavlna 95° s predpraním, bavlna 60° s predpraním, bavlna 40° s predpraním, jemná bielizeň plákanie, odčerpanie, odstredenie, sušenie syntetiky, sušenie bavlny, osviežovací, bavlna 60° úsporný, syntetika 60°, syntetika 50°, syntetika 40°, syntetika 30°, syntetika 40° easy iron, jemná bielizeň 40°, jemná bielizeň 30°, vlna/ručné pranie 30°, vlna/ručné pranie chladné. Pre dokonalí komfort práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI disponuje systémom proti penivosti, kontrolou rozloženia bielizne v bubne a ochranou proti vytopeniu. Hĺbka (vrátane presahov dvierok, dosky atď.) 55,3 cm.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 81.9 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55.3 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Vstavaná |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Energetická trieda: | E |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 70 dB |
Programy prania
| Počet programov: | 13 |
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie: | áno |
| Denné 40°C: | áno |
| Plákanie a intenzívne odstreďovanie: | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Extra plákanie (prídavné plákanie nakoniec prania): | áno |
| Programy prania: |
Program Ručné pranie umožňuje prať bielizeň určenú pre ručné pranie Program na vlnu umožňuje pranie vlny v práčke Programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna/ručné pranie, para, odstredenie/vypustenie, plákanie, čistenie práčky, protialergický, Sport Wear, športová bielizeň, džínsovina, NonStop 60min |
| Rýchly program: | áno |
| Šport: | áno |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 4 kg |
Funkcie
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit