AEG GI7200A1SN - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AEG GI7200A1SN
Úsporné, účinné umývanie. Priestranné, flexibilné koše
Vďaka novému vodnému systému, ktorý spotrebuje len 8,4 litra vody, poskytuje rad 7000 nízku spotrebu vody a účinný umývací výkon. Veľkokapacitné, flexibilné koše so sklápateľnými časťami na jednoduché ukladanie riadu.
Šetrite vodu pri každom umývaní. Úsporné a výkonné
AquaSave, náš prepracovaný systém regulácie vody, jednotlivo aktivuje ostrekovacie ramená a privádza vodu len tam, kde je potrebná. Znižuje tak spotrebu vody na 8,4 l bez kompromisov v kvalite umývania.
Koše EasyFlex s deliteľným košom na príbor
Prepracované koše EasyFlex s plynulým výsuvom majú protišmykové gumové hroty, ktoré bránia nárazom pohárov a krehkého riadu. Dva rady sa dajú sklopiť a vytvoriť priestor pre veľký alebo netypicky tvarovaný riad. Kôš na príbor sa dá rozdeliť pre väčšiu flexibilitu.
Ovládajte čas a účinnosť. Na displeji alebo v aplikácii
Displej a aplikácia SmartSelect Connect zobrazujú dĺžku a energetickú účinnosť každého programu. Umyte riad rýchlo za 60 minút alebo šetrite energiu s programom ECO. Dokonalé výsledky v oboch prípadoch. Aplikácia poskytuje rady pre ukladanie riadu, výber programu a údržbu.
Dosuší čerstvým vzduchom
AirDry dokončí sušenie prirodzeným prúdením vzduchu. Dvierka sa ku koncu programu automaticky otvoria a vpustia do umývačky vzduch s izbovou teplotou. V porovnaní so systémom so zatvorenými dvierkami je sušenie až 3-krát účinnejšie.
ExtraSilent: Ešte tichšia prevádzka pre chvíle, keď potrebujete viac pokoja
Keď potrebujete mimoriadne tichú kuchyňu počas prevádzky umývačky, jednoducho aktivujte funkciu ExtraSilent na ovládacom paneli alebo v aplikácii. Zníži už aj tak nízku hlučnosť 90- alebo 120-minútového programu o ďalšie 2 dB.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 4 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.4litrov |
| Spotreba energie: | 53 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 42 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit