AEG GI6220D2SN - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AEG GI6220D2SN
Účinné a výkonné umývanie s jednoduchým ukladaním riadu
Rad 6000 ponúka viacstranné umývanie vďaka sprchovaciemu ramenu s ostrekovaním z viacerých uhlov. Na ovládacom paneli jednoducho vyberiete program podľa času umývania. Koše sú priestranné a horný kôš sa dá výškovo nastaviť.
Majte pod kontrolou čas aj účinnosť
Na displeji SmartSelect vidíte dĺžku a energetickú účinnosť každého programu. Umyte riad rýchlo za 60 minút alebo šetrite energiu s programom ECO. V oboch prípadoch bude riad dokonale čistý.
Výkonné umývanie riadu bez zbytočnej spotreby vody
Ostrekovacie rameno SatelliteClean® dôkladne umyje váš riad vďaka výkonnému ostrekovaniu. Dokonca aj na tesno uložené alebo väčšie riady sa dôkladne umyjú bez ohľadu na to, kde sú umiestnené. To všetko bez zvýšenej spotreby vody či energie.
Všestranný priestor na pohodlné umývanie príborov a kuchynského náčinia
Do zásuvky EasyFlex sa zmestia príbory, kuchynské nože a kuchynské pomôcky rôznych veľkostí vrátane veľkých alebo neforemných predmetov.
Počas umývania svieti na podlahe biele svetlo
Jednoduché a účinné riešenie: Počas umývania premieta LightOnFloor na podlahu biele svetlo. Po skončení cyklu svetlo zhasne, čo znamená, že riad je možné vybrať.
Dosuší čerstvým vzduchom
AirDry dokončí sušenie prirodzeným prúdením vzduchu. Dvierka sa ku koncu programu automaticky otvoria a vpustia do umývačky vzduch s izbovou teplotou. V porovnaní so systémom so zatvorenými dvierkami je sušenie až 3-krát účinnejšie.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 3 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 10.5litrov |
| Spotreba energie: | 85 kWh |
| Energetická trieda: | D |
| Hlučnosť: | 42 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit