Acer Predator XB273UF5bmiiprzx - Monitor
Pr. č.: 254501
PN: UM.HX3EE.506
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 29.05., u teba 01.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 01.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (64,17 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (89,63 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (115,09 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (27,50 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (50,93 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Technológia panelu: IPS • Rozlíšenie: WQHD (2560x1440) • Odozva: 1 ms • Formát obrazovky: 16:9 • TV tuner: nie • Obnovovacia frekvencia: 360 Hz NVIDIA G-SYNC
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Acer Predator XB273UF5bmiiprzx
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 27" |
| Rozlíšenie: | WQHD (2560x1440) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 360 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | NVIDIA G-SYNC |
| Odozva: | 1 ms |
| Povrch: | Antireflexný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°/178° |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 400 cd/m² |
| Naklopenie: | -5° do 25° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 Watt na kanál |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 2x |
| USB 3.0: | Áno |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 26 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 5.58 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 570 x 614,4 x 246,10 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 378,2 x 614,4 x 71,5 mm |
| Gaming monitor: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit