Acer Predator Helios Neo 18 PHN18-72-92RQ - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (191,48 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (287,22 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (382,96 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (140,56 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (267,87 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Acer Predator Helios Neo 18 PHN18-72-92RQ
Intel Core Ultra 9 275HX (2,10-5,40GHz) (BNCH-56074b)
NPU Intel AI Boost (13 TOPS)
18,0" WQXGA 2560x1600px Matný IPS 240Hz 500nits LED
32GB DDR5 6400MHz
M.2 PCIe SSD 1024GB
nVidia GeForce RTX 5060 8GB GDDR7
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 3.2 / Thunderbolt 4 / LAN / HDMI
bez DVD
Win11H 64-bit
čierny Hliník a plast
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 404 x 312,1 x 27,2 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 18" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 240 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core Ultra 9 |
| Model: | 275HX |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Frekvencia: | 2.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 5.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 36 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 55 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Graphics |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 6400 MHz |
| Počet osadených modulov: | 2 |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5060 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 8 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 1x |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
| Farba podsvietenia: | RGB |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit