Acer PD1810ic - Projektor
Pr. č.: 254497
PN: MR.JY211.001
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 02.06., u teba 03.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 03.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Svietivosť: 800 lumenov (norma ANSI) • Režimy zobrazenia: 16:9 • 3D ready: Nie • Natívne rozlíšenie (fyzické): 4K UHD (3840 x 2160)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Acer PD1810ic
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Kategoria projektora: | Kancelaria - multimédiá - štúdium |
| Zdroj svetla: | LED |
| Životnosť lampy: | 30000 hodín |
| Technológia projekčnej sústavy: | DLP |
| Projekčná vzdialenosť: | Štandartná |
| Prenosný: | áno |
| Zabudovaná batéria: | nie |
| Rozmery -šírka: | 238 mm |
| Rozmery - výška: | 127.4 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 215.4 mm |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 26 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 800 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| 3D ready: | Nie |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | 4K UHD (3840 x 2160) |
Smart funkcie a OS
| Smart TV: | nie |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | USB-C |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit