Acer Nitro 18 AI AN18-61-R013 - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Acer Nitro 18 AI AN18-61-R013
AMD Ryzen AI 9 365 (2,00-5,00GHz) (BNCH-29308b)
NPU AMD Ryzen AI (50 TOPS) Copilot+PC
18,0" WQXGA 2560x1600px Matný IPS 165Hz 300nits LED
32GB DDR5
M.2 PCIe SSD 1024GB
nVidia GeForce RTX 5070 8GB GDDR7
WiFi / BT / USB 2.0 / USB 3.2 / USB-C 3.2 / LAN / HDMI
bez DVD
Win11H 64-bit
čierny
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Gaming: | áno |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 3 kg |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 18" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 165 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen AI 9 |
| Model: | 365 |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 5 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 10 MB |
| Pamäť Cache L3: | 24 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 28 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 880M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Počet osadených modulov: | 2 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce RTX 5070 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 8 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit