Acer Aspire C24-420 - 23.8" Počítač všetko v jednom
Popis produktu Acer Aspire C24-420
AMD Ryzen 3 3250U (2,60-3,50GHz) (BNCH-4257b)
23,8" FHD 1920x1080px IPS LED LCD
8GB DDR4 2133MHz
M.2 PCIe SSD 512GB
AMD Radeon Graphics
bez DVD / WiFi / BT
Zadné: USB 3.2 / LAN / HDMI
Linux
Hliník / All-in-One
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Linux |
| Farba: | Strieborná/Čierna |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 398,9 x 37,2 x 538,4 mm |
Monitor
| Displej: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen 3 |
| Model: | 3250U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.5 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 1 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W (15,00 ) |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon™ Graphics |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | AMD |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Počet voľných modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit