Acer Aspire AZ1-623 - All-in-one počítač
Pr. č.: 76283
PN: DQ.SZXEC.001
Popis produktu Acer Aspire AZ1-623
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 8.1 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 526 x 342 x 34,8 mm |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 4005U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 1.7 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W (15,00 ) |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD graphics 4400 |
Grafická karta
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce 940M |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| Počet stream procesorov: | 384 |
| Frekvencia jadra: | 1072 MHz |
| Boost frekvencie jadra: | 1176 MHz |
| Frekvencia pamäte: | 2000 MHz |
| Šírka pamäťového rozhrania: | 64-bit |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 1 600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5 400 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW |
| Zvuková karta: | 2.0 |
| USB 3.0: | 1 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit, 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit