ABIRA NEW SS - stolička jedálenská chróm/ ekokoža svetlosivá
Pr. č.: 123237
PN: 0000182219
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 2 predajniach už dnes, 29.05. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 29.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Podnož: Kovová • Prevedenie: Chróm • Poťah: Koženka • Sedák: Čalunený • Operadlo: Čalunené • Použitie: Jedálenská • Výška sedenia: 47 cm • Stohovateľná: Áno • Nosnosť: 110 kg
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
5
Popis produktu ABIRA NEW SS
Parametre produktu
Rozmery
| Výška: | 96 cm |
| Šírka: | 43 cm |
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška sedenia: | 47 cm |
Parametre
| Podnož: | Kovová |
| Prevedenie: | Chróm |
| Sedák: | Čalunený |
| Operadlo: | Čalunené |
| Poťah: | Koženka |
| Poťahový materiál: | svetlosivá/svetlé šitie |
| Použitie: | Jedálenská |
| Stohovateľná: | Áno |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Popis: | O pohodlie pri chvíľach s rodinou počas obeda sa postará jedálenská stolička z kolekcie ABIRA NEW. Svojím moderným prevedením v svetlosivej ekokoži, ktorá je navyše výrazne prešívaná svetlou niťou, zaručí komfortné sedenie pre všetkých členov rodiny. Či si obedy takto spoločne vychutnávate zriedka alebo pravidelne, pevná kovová konštrukcia s nosnosťou až 110 kg vás bude vždy istiť. Dodávané v demonte. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit