Yamaha WXAD-10 - Sieťový adaptér pre službu MusicCast
Pr. č.: 118838
Popis produktu Yamaha WXAD-10
Parametre produktu
Konektivita
| Pripojenie: | Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay |
Rozhranie
| Vstupy: | Ethernet |
| Výstupy: | 3,5 mm Jack, Audio cinch |
Základné informácie
| Šírka: | 130 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Hmotnosť: | 226 g |
| Farba: | Sivá |
| Typ napájania: | Zo siete |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit